Enigma-Explorer
Regjistrohu qe te shohesh gjithcka.Me respekt Estilen

Kodi gjenetik njerzor ende mbart instikte vetjake agresive,të cilat ishin përparsi për mbijetesë për atë epokë lashtësie.Keto instikte vetjake agresive për ditët e sotme,e bejnë mjaft të vështire shmang'jen e një katastrofe me permasa apokaliptike në vitet e shekujt e ardhshëm.
Te panjohurat e Universit

Konspiracion
Social bookmarking

Social bookmarking Digg  Social bookmarking Delicious  Social bookmarking Reddit  Social bookmarking Stumbleupon  Social bookmarking Slashdot  Social bookmarking Yahoo  Social bookmarking Google  Social bookmarking Blinklist  Social bookmarking Blogmarks  Social bookmarking Technorati  

Bookmark and share the address of Enigma-Explorer on your social bookmarking website

Fantazma
GIF
Nga vjen Ari...?

Fri Mar 27, 2015 7:28 am nga Rifat

Nga vjen Ari...?


Ne e vlerësojmë arin për shumë arsye: bukurinë e tij, dobinë e tij si stoli dhe si një gjë të rrallë.

Por, ndoshta ne do ta vlerësojmë arin edhe më …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Procesi i shkatërrimit të Universit ka nisur

Wed Mar 25, 2015 7:31 pm nga Rifat

Procesi i shkatërrimit të Universit ka nisur

Universi është drejt fundit.

Ky fund është i pashmangshëm dhe s’ka asgjë që dora e njeriut mund të bëjë për ta parandaluar.[img(442px,265px):127b]…[/img(442px,265px):127b]

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Pse toka rrotullohet?!

Mon Mar 23, 2015 12:20 pm nga Rifat

Pse toka rrotullohet?!


Revista “New Scientist” ka hedhur në treg një libër i cili titullohet “Pyet Gjithçka” dhe përpiqet t’u japë përgjigje …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Univers i Mistershme
Tema Fundit
» Parashikimi i fatit tuaj
Sun Aug 30, 2015 10:23 am nga ani

» a do me ndihmoje neri apo jo ?
Wed Aug 26, 2015 10:24 pm nga kurjozi

» pershendetje dhe ndihme njekohesish
Tue Aug 18, 2015 9:51 pm nga kurjozi

» pershendetje faqja enigmaexplorer
Mon Aug 10, 2015 8:36 pm nga kurjozi

» Nga vjen Ari...?
Fri Mar 27, 2015 7:28 am nga Rifat

» Procesi i shkatërrimit të Universit ka nisur
Wed Mar 25, 2015 7:31 pm nga Rifat

» "Libri i zi" Rituale, metoda thirrjesh, magji ....
Wed Mar 25, 2015 4:19 pm nga The Setting Witches Time

» Mallkimi i mumjes së akullt (Foto)
Wed Mar 25, 2015 3:35 pm nga The Setting Witches Time

» Pse toka rrotullohet?!
Mon Mar 23, 2015 12:20 pm nga Rifat

» Qytetërimet e jashtëtokësorëve
Mon Mar 23, 2015 12:13 pm nga Rifat

» Perandori...Atlantida
Mon Mar 23, 2015 11:57 am nga Rifat

» Çfarë fshihet pas Atlantidës!?
Mon Mar 23, 2015 11:55 am nga Rifat

» Kujtesa e humbur mund të kthehet sipas shkencëtarve
Sat Jan 03, 2015 12:49 am nga SHKELBA

» 3 parashikimet katastrofike për Botën deri në vitin 2050
Sat Jan 03, 2015 12:46 am nga SHKELBA

» Gardianët e internetit
Sat Jan 03, 2015 12:41 am nga SHKELBA

» Ja çka bëjnë njerëzit në botë para Vitit të Ri
Sat Jan 03, 2015 12:39 am nga SHKELBA

» Ja vendet më të sigurta në botë nga katastrofat natyrore
Sat Jan 03, 2015 12:35 am nga SHKELBA

» Teoria e fundit mbi MH370: Është rrëzuar nga një gjuajtës amerikan
Sat Jan 03, 2015 12:33 am nga SHKELBA

» Testamenti i Nobelit
Sat Jan 03, 2015 12:31 am nga SHKELBA

» Ja pse nuk jemi vetëm në Univers
Sat Jan 03, 2015 12:29 am nga SHKELBA

» Këto janë tetë teoritë konspirative të vitit 2014!
Sat Jan 03, 2015 12:26 am nga SHKELBA

» Fakte befasuese për Krishtlindjet dhe Vitin e Ri
Sat Jan 03, 2015 12:21 am nga SHKELBA

» Një botë me verë
Sat Jan 03, 2015 12:18 am nga SHKELBA

» Vija e cila shënon mesin e tokës
Sat Jan 03, 2015 12:10 am nga SHKELBA

» Kalendari i eventeve astronomike të vitit 2015
Sat Jan 03, 2015 12:05 am nga SHKELBA

Alien Ufo.

identifikimi

Harrova fjalkalimin
 
 
Or
 
www.enigmaexplorer.com
Nuk lejohet kopjimi i shkrimeve apo materialeve pa kërkuar leje. Materialet mund të përdoren vetëm me kusht që të tregohet burimi
  Copyright © 2012 - 2014 enigmaexplorer.forumativo.com  Te gjitha te drejtat jane te rezervuara-All Rights Reserved