Enigma-Explorer
Regjistrohu qe te shohesh gjithcka.Me respekt Estilen

Historia e frikshme e Bloody Mary-t

Shko poshtë

default Historia e frikshme e Bloody Mary-t

Mesazh nga Rifat prej Mon May 13, 2013 7:07 am


Historia e frikshme e Bloody Mary-t
Kush mund ta harroje historin e frikshme te Bloody Mary,shpirt i lig i cili mos tet paraqitet ne syte tuaj.Shumica e njereze kane degjuar legjenden e Bloody Mary kur ishin femije histori dritheruese me nje fantazme te quajtur Bloody Mary.

Legjenda thote se gruaja e keqe mund te thirret duke brohoritur ''Bloody Mary''para nje pasqyre ne nje vend te erret te ndezur vetem nje qiri.Preferohet qe te thirret nje ose tre qind here per tu shfaqur dhe vendi me i pershtatshem eshte banoja.

Kush është Bloody Mary me të vërtetë e mbetet një mister.Ndersa shum versione thone qe ajo ne te vertet quhej Mary Worth e cila pasi aksidentit te pesuar me makine i ishte shemtuar tmerrshem fytyra.

Disa njerez ende thone qe ajo mund te kthehet per hakmarrje ndaj njerezimit dhe mund ti vrase te gjith ata qe e therrasin pasi qe si duket ajo ka pasur talllje te shumta nga njerezit kur kishte pesuar aksidentin e kur fytyra e saj ishte shemtuar.

Legjenda e Mary Bloody eshte rritur ne popullaritete dhe ka pesuar ndryshime te medha.Mary Bloody bene pjese tashme edhe ne filma horror ku ky film quhet ''Candyman" dhe nese personazhet thirrnin 5 here para pasqyres Candyman,u shfaqej Bloody Mary dhe i tmerronte.

Ndersa ju mendoni qe jeni te qete nga Bloody Mary,mos jeni kaq te sigurt ajo mund te ju shfaqet edhe pa e thirrur fare pavaresisht edhe pse nese ju nuk perpiqeni per ta thirrur ate.


avatar
Rifat
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 2401
Points : 4324
Reputation : 12
Join date : 09/12/2011

Shiko profilin e anëtarit http://enigmaexplorer.forumativo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi