Enigma-Explorer
Regjistrohu qe te shohesh gjithcka.Me respekt Estilen

Nje fantazme filmohet ne Florida

Shko poshtë

default Nje fantazme filmohet ne Florida

Mesazh nga Rifat prej Fri Oct 18, 2013 1:22 pm


Filmohet nje fantazme mbi nje pishine


Pas regjistrimit të kësaj qene-specie apo UFO-je, mendimet janë ndezur dhe shkojnë e vinë! U filmua në Florida të Amerikës nga kamera e sigurisë ndërsa u shfaq papritur! Pronari i shtëpisë po kontrollonte videot e sigurisë për të parë me kujdes mbarëvajtjen e shtëpisë së tij, proces që e bënë rregullisht, u habit kur pa këtë dukuri të cilën e bëri publike. Siç e kuptoni kjo mjaftoi që të marrë dhen dhe gati gjysma e Amerikës të merret me këtë dukuri! Përsa i përket identik të kësaj dukuri kjo mbetet të vërtetohet në të ardhmen…
avatar
Rifat
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 2401
Points : 4324
Reputation : 12
Join date : 09/12/2011

Shiko profilin e anëtarit http://enigmaexplorer.forumativo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi