Enigma-Explorer
Regjistrohu qe te shohesh gjithcka.Me respekt Estilen

Enver Hoxha - jeta dhe vepra e tij

Shko poshtë

default Enver Hoxha - jeta dhe vepra e tij

Mesazh nga Nikolaos prej Wed Jan 04, 2012 1:54 pm

Ne kete video prej 1 ore dhe 20 minutash jepet jeta dhe vepra e plote e udheheqesit me te madh te Shqiperise, Enver Hoxha:Pjeset me te mira nga jeta dhe vepra e Enverit
avatar
Nikolaos
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 156
Points : 448
Reputation : 29
Join date : 14/12/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.astro-al.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi