Enigma-Explorer
Regjistrohu qe te shohesh gjithcka.Me respekt Estilen

Si do te dukej nata nese ne distancen e Henes do te kalonin planetet

Shko poshtë

default Si do te dukej nata nese ne distancen e Henes do te kalonin planetet

Mesazh nga elektronika prej Sun May 18, 2014 4:54 am

Eshte krijuar nje video qe zevendeson Henen me nje nga planetet e sistemit tone diellor duke na dhene nje pamje se si do te dukeshin netet tona  kur ne qiell te shfaqej njeri nga planetet.

dhe si do te duket dita

elektronika
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 22
Points : 58
Reputation : 2
Join date : 20/03/2014

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi