Enigma-Explorer
Regjistrohu qe te shohesh gjithcka.Me respekt Estilen

Alienet e nentokes

Shko poshtë

default Alienet e nentokes

Mesazh nga elektronika prej Sun Jul 13, 2014 9:59 pm

Ka shume hipoteza mbi egzistencen e Alieneve qe jetojne nentoke. Po ku saktesisht jetojne ata? Lidhur me kete ka nje teori te Tokes se zbrazet. Pra qe Toka. jo ashtu si e kemi mesuar ne qe e ka berthamen e zjarrte, por kjo teori na thote qe ajo eshte bosh dhe se atje jetojne njerez(Aliene). Bile kjo hapesire bosh brenda Tokes sone ka dhe nje emer "AGARTA". Per te na qartesuar disi  video-ja e meposhtme na jep disa hollesi. Megjithate ajo nuk na sakteson egzistencen e saj reale. Ngelet qe ne vete te besojme ose jo ne egzistencen e saj.

elektronika
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 22
Points : 58
Reputation : 2
Join date : 20/03/2014

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Alienet e nentokes

Mesazh nga SHKELBA prej Sun Sep 28, 2014 9:21 pm

Ka kohe qe eshte bere ky postim,shiko tek videoteka...
avatar
SHKELBA
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 615
Points : 1816
Reputation : 14
Join date : 03/01/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi