Enigma-Explorer
Regjistrohu qe te shohesh gjithcka.Me respekt Estilen

Domethënia e Lemzës gjatë orëve të ditës

Shko poshtë

default Domethënia e Lemzës gjatë orëve të ditës

Mesazh nga Nikolaos prej Mon Jan 09, 2012 3:32 pm


LEMZA – Nëse tështini në orë të ndryshme të ditës:


06 – 06:30 = do të bëhet ajo që ti mendon.
06:30 – 07 = do të krijosh një lidhje të bukur.
7 – 7:30 = do të marrësh një lajm të gëzuar.
7:30 – 8 = një miku yt të dashuron.
8 – 8:30 = një mik të qëndron pranë.
8:30 – 9 = dikush të qëndron besnik.
9 – 9:30 = do të kalosh merzitje.
9:30 – 10 = do të mbetesh në shikimin e dikujt.
10 – 10:30 = një person bjond kërkon të të afrohet.
10:30 – 11 = do të marrësh një mesazh të këndshëm.
11 – 11:30 = dikush të ka zili, kujdes!
11:30 – 12 = një person zeshkan të dashuron.
12 – 12:30 = njeriu i zemrës po të kujton.
12:30 – 13 = dikush po të përgojon.
13 – 13:30 = një mik po mendon për ty.
13:30 – 14 = një deshirë e jotja do të plotësohet.
14– 14:30 = do të bëni një shëtitje me mbresa.
14:30 – 15 = dikush do të të tregojë të kaluarën e vet.
15 – 15:30 = do të kesh një debat.
15:30 – 16 = do të ftohesh në një festë të bukur.
16 – 16:30 = do të ndjeni braktisje dhe vetmi.
16:30 – 17 = një person i dashur mendon për ty.
17 – 17:30 = çdo natë të kujton dikush.
17:30 – 18 = një surprizë do të vijë për ty.
18 – 18:30 = do të kesh një njohje të re.
18:30 – 19 = dikush do t’ju kërkojë falje.
19 – 19:30 = një person i seksit të njëjtë të mendon.
19:30 – 20 = dikush ka simpati për ty.
20 – 20:30 = të dashuron me besnikëri.
20:30 – 21 = do merrni një lajm të keq.
21 – 21:30 = një takim i shpejtë.
21:30 – 22 = do të merrni një dhuratë.
22 – 22:30 = një lajmërim në telefon.
22:30 – 23 = dikush do të të bëjë një premtim.
23 – 23:30 = do të kaloni një natë romantike.
23:30 deri 00 = do të mendoni dikë çdo ditë.
00 – 00:30 = shpresa të reja.
00:30 – 01 = shpresë dhe paqe.
01 – 01:30 = dikush pret të të takojë.
01:30 – 02 = do të keni paqe dhe harmoni.
02 – 02:30 = lot në heshtje.
02:30 – 03 = lajme të këndshme.
03 – 03:30 = të mban me shpresë
03:30 – 04 = dikush që të do është shumë pranë teje.
04 – 04:30 = dikush është xheloz/e për ty.
04:30 – 05 = do të bini në depresion.
05- 05:30 = do të bini të sëmurë.
05:30 – 06 = së shpejti do t’ju hapë zemrën.
avatar
Nikolaos
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 156
Points : 448
Reputation : 29
Join date : 14/12/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.astro-al.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi