Enigma-Explorer
Regjistrohu qe te shohesh gjithcka.Me respekt Estilen

Tingujt e apokalipsit degjohen edhe në Kosta Rika

Shko poshtë

default Tingujt e apokalipsit degjohen edhe në Kosta Rika

Mesazh nga Rifat prej Fri Jan 20, 2012 10:01 am


Tingujt e apokalipsit degjohen edhe në Kosta RikaVazhdon raportimi në botë, i tingujve te çuditshem dhe i dridhjeve te vazhdueshme zanore. Porc'jane ato ne të vërtetë? Dridhje e Tokës? Trazirave gjeologjike? Prekursorët e një fatkeqësie te afërt? Valë tronditëse e një ndryshim te menjëhershme ne polet magnetike? Tani për tani ata janë vetëm pyetjeve, por askush nuk e di se çfarë janë këto tinguj misterioze.

Tinguj misterioze nga e gjithë bota. Çfarë janë në të vërtetë ato?


Rasti i fundit vjen nga Kosta Rika, ku u dëgjuan tingujt misterioze në të gjithë rajonin. Shumë besojnë se këto ngjarje janë tingujt e pazakontë te Apokalipsit, dhe hera e fundit 'ka ndodhur pas mesnatës se dates 17 janarit 2012.

Sizmologët thanë se nuk kanë regjistruar në zonë ndonjë 'aktivitet jonormal' sizmik,kurse dëshmitarët raportojnë se kane dëgjuar një ulërimë që kumbonte gjate ne kohe mbi qytet '.Lajmi beri dhe ben xhiron e botes në internet dhe është duke habitur opinionin mbare për origjinën e këtyre tingujve te çuditshme që janë dëgjuar në pjesë të ndryshme të botës.

avatar
Rifat
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 2401
Points : 4324
Reputation : 12
Join date : 09/12/2011

Shiko profilin e anëtarit http://enigmaexplorer.forumativo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi