Enigma-Explorer
Regjistrohu qe te shohesh gjithcka.Me respekt Estilen

Anullohet Dita e Shën Valentinit

Shko poshtë

default Anullohet Dita e Shën Valentinit

Mesazh nga Rifat prej Sat Feb 11, 2012 1:25 pm


Anullohet Dita e Shën Valentinit
Kudo që të shkosh, nëpër kafe, nëpër rrugë nëpër dyqane dëgjon apo e ndien se kanë filluar të diskutohen pse jo dhe blihen dhuratat për Shën Valentin.

Është shumë mirë të falësh dhe të japësh dashuri.
Por a e kanë menduar njerëzit apo të dashuruarit dhe sidomos ata që e kanë për herë të parë, që Dita e Shën Valentinit për këtë vit është anulluar?

Ndaj ndajeni me miqtë këtë lajm dhe foton (në krah të lajmit) që vërteton se Dita e Shën Valentinit për 2012 është anulluar.

Arsyeja,sepse sic shihet edhe ne foton siper,rezulton nje shifer zero.
date 14 -2 (shkurt)- viti 12=0.

Megjithate ndoshta e festojme pa e treguar hahahahahahahaha
avatar
Rifat
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 2401
Points : 4324
Reputation : 12
Join date : 09/12/2011

Shiko profilin e anëtarit http://enigmaexplorer.forumativo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi