Enigma-Explorer
Regjistrohu qe te shohesh gjithcka.Me respekt Estilen

Tradhetia sipas shenjave

Shko poshtë

default Tradhetia sipas shenjave

Mesazh nga Nikolaos prej Sun Sep 09, 2012 9:55 am

avatar
Nikolaos
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 156
Points : 448
Reputation : 29
Join date : 14/12/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.astro-al.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Tradhetia sipas shenjave

Mesazh nga nati binjaku prej Tue Oct 09, 2012 9:24 am

doja te dija a jane tradhetare akrepet ditelindja e partnerit 01.11.1969 lindja ime 06.03.1985 peshqit.

nati binjaku

Numri i postimeve : 1
Points : 1
Reputation : 0
Join date : 01/10/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Tradhetia sipas shenjave

Mesazh nga Nikolaos prej Tue Oct 09, 2012 5:12 pm

nati binjaku shkruajti:doja te dija a jane tradhetare akrepet ditelindja e partnerit 01.11.1969 lindja ime 06.03.1985 peshqit.
Jo Akrepat nuk jane tradhetare ne pergjithesi, dhe shkojne shume mire me Peshqit bujare e te ndjeshem.

Akrepi me Peshqit
Forca e Akrepit është një rrethim i mirë për Peshqit e pavendosur. Imagjinata e Peshqve zgjon ndjenjën e kreativitetit tek Akrepi. Peshqit janë të gatshëm t’i japin Akrepit përkushtim dhe administrim për të cilin ai ka nevojë dhe fantazia e tyre në dashuri krijon një ambient romantik. Natyra e çuditshme e Peshqve ndez dëshirën e Akrepit dhe nevoja e tyre për emocione të vazhdueshme plotësohet nga të dyja shenjat në mënyrë të përkryer. Intuita e Peshqve dhe thellësia e ndjenjave të Akrepit bashkohen më së miri. Kjo lidhje zgjat.
avatar
Nikolaos
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 156
Points : 448
Reputation : 29
Join date : 14/12/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.astro-al.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

default Re: Tradhetia sipas shenjave

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi