Enigma-Explorer
Regjistrohu qe te shohesh gjithcka.Me respekt Estilen

BBC per Nibiru.Provat jane grumbullar por nuk reklamohen.

Shko poshtë

default BBC per Nibiru.Provat jane grumbullar por nuk reklamohen.

Mesazh nga Rifat prej Sun Oct 28, 2012 11:34 am


BBC per Nibiru.Provat jane grumbullar por nuk reklamohen.
Per asnjë trup qiellor nuk mund të parashikohet koha e saktë e mbërritjes, dhe astro-fizikanet në fakt, nuk mund të parashikojë saktësisht rrugën ose itinerarin e udhëtimit te asteroideve dhe jo me trupave te tjere ... Shkencëtarët përdorin fjalë të tilla si presim, parashikojmë,etj,etj,se brenda (mijëra kilometra) mund të kalojë afër tokës,e kështu me radhë e kështu me radhë

Pra, po e njenjta gje mund te thuhet edhe per planetin misterioz Nibiru.Besohet se Nibiru nuk është problem.Por provat vazhdojn të jenë kundër, ne tani e dimë se NASA është duke mbuluar të vërtetën. Pra shikojeni kete video ku me 12 maj 2012 BBC, ka bere disa filmime per kete event njekohesisht e ka komentuar edhe me skema praktike ekzistencen e Planetit Nibiru
avatar
Rifat
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 2401
Points : 4324
Reputation : 12
Join date : 09/12/2011

Shiko profilin e anëtarit http://enigmaexplorer.forumativo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi