Enigma-Explorer
Regjistrohu qe te shohesh gjithcka.Me respekt Estilen

Magjia me nje gote uji

Shko poshtë

default Magjia me nje gote uji

Mesazh nga Rifat prej Sat Dec 24, 2011 8:14 am


Magjia me nje gote uji


Shumica e numrave të magjisë mund të sqarohen me ligjet bazë të
fizikës, por disa prej tyre megjithatë e tejkalojnë arsyen dhe
perceptimin tonë të zakonshëm për botën rreth nesh.
Ky “trik” me një gotë ujë, është njëri prej tyre


avatar
Rifat
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 2401
Points : 4324
Reputation : 12
Join date : 09/12/2011

Shiko profilin e anëtarit http://enigmaexplorer.forumativo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi