Enigma-Explorer
Regjistrohu qe te shohesh gjithcka.Me respekt Estilen

Nje profeci qe parashikon katastrofe ne Amerike.

Shko poshtë

default Nje profeci qe parashikon katastrofe ne Amerike.

Mesazh nga Rifat prej Thu Jan 31, 2013 11:28 am


Nje profeci qe parashikon katastrofe ne Amerike.Një natë para inaugurimit të rizgjedhjes së Barack Obamas për president të SHBA-ve, në qiellin mbi Washington është vërejtur një dritë e pazakonshme. Amerikanët frikësohen se ky është njoftim për një katastrofe të madhe.

Atë natë thuhet se është vërejtur një fluturake e çuditshme, që është shfaqur në afërsi të vendit ku është paraparë solemniteti, dhe që zhduket në një mjegull të kaltër.

Këtë e panë miliona shikues, që ndiqnin transmetimin direkt të televizionit FOX, gjatë përgatitjeve për ceremoninë e planifikuar për nesër. Kamera që ka xhiruar monumentin e Washingtonit, rastësisht ka regjistruar dritën që rastësisht shfaqet natën në qiell dhe zhduket pa gjurmë disa sekonda më vonë.

Është interesante se fluturaket, që vazhdimisht përshkruhen të kenë origjinë jashtëtokësore, paraqiten para ndonjë katastrofe të madhe, kështu që disa djathtistë amerikanë pohojnë se kjo UFO sinjalizon një profeci e errët. Një tjetër teori është se alienët vetëm kanë dashur të ndjekin ngjarjet në Tokë, qoftë ato pozitive ose negative.

Kryeministri i Rusisë, Dmitry Medvedev, i ka kërkuar presidentit amerikan që bashkërisht të publikojnë lajmet e natyrës së tillë, dhe nëse Obama nuk do, ai është i gatshëm që praninë e jetës jashtëtokësore ta publikojë vet.avatar
Rifat
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 2401
Points : 4324
Reputation : 12
Join date : 09/12/2011

Shiko profilin e anëtarit http://enigmaexplorer.forumativo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi